MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Küçük Gurme 1 Beslenme Çantam (5-9 Yaş)

Çocuklar; beslenme çantanıza koyacağınız lezzetli atıştırmalıkları kendiniz hazırlamaya ne dersiniz?

Küçük Gurme 1 Beslenme Çantam (5-9 Yaş)

Çocuklar; beslenme çantanıza koyacağınız lezzetli atıştırmalıkları kendiniz hazırlamaya ne dersiniz? O halde MSA Workshop mutfağına davetlisiniz! Küçük gurmelerin beslenme çantaları için hem sevecekleri hem de kendileri hazırlayabilecekleri pratik tarifler seçtik. Çocuklarınız kendi besleyici atıştırmalıklarını kolayca hazırlayarak hem öğrenip hem eğlenecek, ebeveynler de mutfakta birlikte zaman geçirmenin keyfini çıkaracak.


Notlar

  • Etkinlik 5-9 yaş grubundaki katılımcılar içindir.
  • Çocukların bir yetişkin eşliğinde (tek biletle) katılmaları gerekmektedir.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 5-9 yaş grubundaki katılımcılar içindir. Çocukların bir yetişkin eşliğinde (tek biletle) katılmaları gerekmektedir.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop boyunca yapacağınız yemeklerin fazlasının gıda atığı olmaması adına, saklama kaplarınızı yanınızda getirerek evinize götürebilir, böylece aynı zamanda sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mart 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.