MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Küçük Gurme 2 - Çikolata (9 -14 Yaş)

Çocuklar için çikolata demek aynı zamanda mutluluk demek.

Küçük Gurme 2 - Çikolata (9 -14 Yaş)

Çocuklar için çikolata demek aynı zamanda mutluluk demek. En sevdikleri lezzeti kendi elleriyle hazırlayabilmeleri ise bu mutluluğu katlamak demek. Çocuklar bu workshop’ta, hem mutfak becerilerini hem de yaratıcılıklarını geliştirirken, hazırladıkları nefis çikolataları özel kutuları ile eve götürüp, sevdikleriyle paylaşabilmenin tadına varacaklar.


Notlar

  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) iki kişi beraber çalışmaktadır.
  • Etkinlik 9-14 yaş grubundaki katılımcılar içindir.
  • Belirtilen grubunun dışındaki kişiler mutfaklara alınmayacaktır.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mart 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.